Obezřetnost

29. dubna 2012 v 23:47 | Hančí
Vyrůstala jsem na vesnici a do mých 5 let jsme bydleli u prarodičů. Stařenka s dědou měli pole, krávu, kozu, slepice, králíky, kačeny i husy, prasata,... byli to malí zemedělci. Slyšela jsem řadu historek, jak jsem s těmito zvířaty žila v symbióze. Hoňácký pes - fenka Sylva mi prý dokonce zachránila život, když držela na hřbetě převracející se kolébku. Kráva Beluša mne také nezašlápla, když jsem se chtěla sama občerstvit jejím skvělým mlékem. Dokonce mne našli i v chlévě spát. Musím se vám přiznat, že já si z toho vůbec nic nepamatuji. Je to má minulost a vzpomínky vyvolávají moji rodiče (když žil děda se stařenkou, tak i oni).
Dnes jsem již dospělá (více než 3x), mám svou rodinu, vzdělání, zastávám docela zodpovědnou funkci, troufám si říct, že jsem "vážený" občan. A teď si představte, jak mne dohnala minulost! Potkal jsem jednu dámu o 10 roků starší než jsem já, a ta se jala vzpomínat, jak jsme obě vyrůstaly v sousedství a jak já jsem se batolila po dvorku a jedla kuřince. Dnes již dovedu na takovou situaci zareagovat, ale kdyby se mi to stalo na začátku kariéry, nevím, nevím,... A to si myslím, že v její poznámce nebyla škodolibost, že šlo fakt jen o vzpomínky.
Chci tím upozornit rodiče, kteří dávají na internet fotky svých dětí, odhalují jejich identitu, jeijch slabá místa, nemoci, různé hendikepy,... dnešek bude strašně rychle minulostí a co takto uveřejníte již nikdy 100% nestáhnete, vždy je to někde zavrtané.
Buďte obezřetní, chraňte svou minulost i minulost važich blízkých. Vaše Hančí

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama