Kuchařka?

5. srpna 2011 v 22:33 | Hančí
Proč porno a kuchařka? Přijde mi to velmi podobné - prohlížíme si obrázkovou knihu a všechny smysly pracují za nás, tekou nám sliny, chvěje se chřípí nosu libou vůní a polykáme imaginární sousta. Když nevíme jak na to, přečteme si návod. Ještě lepší je to pak ve filmové podobě, názorné ukázky, zvuky jak živé a věřím, že brzy ucítíme i vůni.
Některé recepty vypadají velmi lákavě, ale po praktické zkoušce jsme obvykle zklamáni, pak vytáhneme osvědčené rodinné návody a ingredience a vrníme, zcela uspokojeni, blahem.
Já osobně mám celý den, týden, měsíc, rok,... tak naplněn, že nemám čas ztrácet čas sledováním filmových návodů jak na to. Vezmu, co je dostupné, zalistuji v hlavě, často přidám vlastní fantazii. A to máte vidět a slyšet, jak si užíváme - doopravdy, ne jen jako.
A tak je to s celým životem. Je třeba ho žít, ne snít a tom, že žiju a toužit po nějakém "kdyby". Když prostě nemám na kaviár, tak vařím něco jiného a nepolykám naprázdno nad receptem a fotkou jídla s kaviárem. Víte, ty dny, týdny, roky, ... utíkají totiž sakramentsky rychle.
Přeji Vám hodně příjemných skutečných zážitků pro všechny vaše smysly ... vaše Hančí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 6. srpna 2011 v 14:24 | Reagovat

krásný blog,navštiv též můj,dík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama