Kamarádi s UCHEM

14. května 2011 v 20:30 | Hančí |  aktualitka
Myslím, že bábi i děda, kteří pod vlivem vnuků volili VV se nestačí divit. Parta kamarádů se navzájem odposlouchává, nahrává, uplácí,... ono nestačí, že se ti naši politici chovají nemorálně, ale ještě ti, co tam šli dělat pořádek, začínají používat ještě propracovanější metody.
Obyčejný občan jen zírá a nestačí se divit: háže se úplatkama v částkách, které nevydělá za deset let; v pracovní době se pije alkohol - za to by dostal padáka; marodění za plný plat - on si bere dovolenou ,... Prý dost bylo dinosaurů, ale co přišlo nyní, že by hyeny?
Ptám se, kde je úcta člověka k člověku? Kde je obyčejná slušnost?
To mládí, co nám nyní vtrhlo do politiky, nám již ukázalo svou tvář v podnicích - mladí ředitelé, exekutoři či likvidátoři, bez vztahu ke všemu co se dlouhá léta budovalo, a především sociálně nevyzrálí, neohleduplní, neampatiční, nastaveni na vítězství. Bohužel jen své osobní. kdyby škodili jen sobě - vem to čert. Ale oni škodí nám a škodí celé republice.
Abych se vám přiznala, nevím, co s tím.
Asi se nestane zázrak, ale přála bych nám, aby se našel lék na naši nemocnou společnost. Takový lék, který by zachránil 99% společnosti, která je dnes ovládána 1% samolibých individualistů. Hančí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucerna Lucerna | Web | 16. dubna 2012 v 22:41 | Reagovat

Hm, iba jednoo 1%? No, ale na druhu stranu sa im musi priznat, ze uzasne aktivny a kreativny :)
Dejiny sa opakuju v kruhu a liek sa vzdy dostavi.. ked kazdy individualne zazijeme svoj sukromny koniec sveta - smrt.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama