Bartošová na Óčku

13. října 2010 v 22:12 | Hančí |  aktualitka
Tak jsem se koukla na video a potvrdilo se mi, že na různých oslavových večírcích by se nemělo natáčet. Já to nesnáším.
Přítomní jsou v určité náladě a rozpoložení, vnímají pak vystoupení druhých zcela normálně a navíc je to ten okamžik, nic si nikdo nepřehrává a neanalyzuje. Všichni se většinou dobře baví a bavičem bývají nadšeni. A je jedno jestli je to večírek celebrit nebo nás obyčejných lidí.
Uvědomuji si, že ty tak zvané celebrity jsou obyčejní lidé jako my, většina z nich nedosahuje ani takových pracovních úspěchů jako my, ale svou práci vykonávají "na očích". Ono asi sledovat soustružníka nebo pekaře či záznam z porady vysílat v rádiu by asi moc diváků a posluchačů nepřilákalo. A tak se celebritou stává ten, kdo je na očích - já jim to přeji, ale nechme je volně dýchat.
Je až zarážející kolik těchto "veřejných" osob má problémy psychické či z alkoholem a léky. A o jejich soukromém  životě ani nemluvě - někdy je to až nechutné.
Jako nebezpečné se mi však jeví, že se tímto chováním nastavuje jakási celospolečenská norma a pak národ krmený bulvárem má pocit, že je zcela normální: chlastat, drogovat, střídat partnery, plodit nemanželské děti, vydělávat desetitisíce za pár hodin,...
Závěr: myslím si, že se Yveta Bartošová nijak neztrapnila, trapný je pouze ten, kdo pořídil záznam.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama