Plastické operace

8. dubna 2010 v 13:22 | Hančí |  pro všechny
Každá z nás je krásná svým způsobem, jenom si to někdy neuvědomujeme. Pro každou z nás existuje "naše" mužské oko - a patří muži, pro kterého jsme ta nejkrásnější na celém světě.
Myslím si, že většina plastických operací, které ženy podstoupí tzv. "pro muže", by se nemusela uskutečnit, protože muži si to ani nepřejí.
Oni si nás vybrali takové jaké jsme a právě proto s námi jsou, že se jim tak líbíme! Oni si přece nekladli "vstupní" podmínky do vztahu - musíš mít větší či menší prsa, větší či menší nos, špičatější či kulatější uši, žádné vrásky (stárnout mohou jen muži), žádné strije (rodit a kojit budu já).
No a my jsme si vás, naši milí kluci, vybraly také proto, že jste jací jste, že se chováte tak jak se chováte, že vypadáte jak vypadáte. a toužíme s Vámi zestárnout.
Plastické operace dle mého názoru mají ještě jedno velké riziko. Většina z nich se provádí pod narkózou a ta "oblbuje" mozek. Jsme mladé - je to O.K. Ale pak přijde stáří a mozek si všechny ty útlumy pamatuje a mám pocit že se sčítají nebo dokonce umocňují. No a z nás mohou být sice prsaté, bez vrásek a špíčků, mladě vypadající, ale úplně přiblblé bábinky.
Buďme každý svůj!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MAKY MAKY | Web | 8. dubna 2010 v 14:03 | Reagovat

100% souhlas !!!
Taky už mi dávno není -náct a jsem ráda,
že existují lidi,kteří to vidí úplně stejně ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama