Třídím - třídíš - třídíme

6. března 2010 v 23:51 | Hančí
Mám krabičku pro slepičku a do ní házím každý drobet, mám mističku pro kočičku a tam dávám malé kousky masíčka, mám sáčky na kostičky pro našeho pejska, pak mám taky místo na papír, na noviny, na letáky, pytel na plastové lahve, nádobu na sklo a další na plechovky. Třídím - třídíš - třídíme.
Ušetřila jsem na zařízení kuchyně, protože odpadové hospodářství zabralo 65% prostoru.
Sporák, pračku, ohřev vody,... mám na elektriku, protože všichni sousedé již mají elektrárnu na střeše (vedle komína, ze kterého valí černý ekologický kouř) a tudíž dodávají ekologickou energii. Sice 50% mého příjmu padne na elektriku (noční, denní, doprava, ekologická, plat šéfů ČEZu, plat šéfů distributorských firem, ....), ale ten pocit - šetřím životní prostředí!
Rozhodla jsem se vysázet zeleň na místě staré šopky. Vlastníma rukama (výfukové plyny jen ekologické) jsme šopku zbourali a různé druhy vybouraného materiálu roztřídili a jeli jsme na skládku. Odpad byl přijat, podle množství jsme zaplatili dle druhu odpadu a pak nám řekli vysypte to všechno na tuto hromadu - zírala jsem - třídíme?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zahradniknacestach zahradniknacestach | Web | 7. března 2010 v 0:03 | Reagovat

No to je hezké, něco podobného jsem také viděl, jak na klasické skládce skončily separované plastové láhve ze speciálních kontejnerů. Moc mi to vadí, ale Vaše poznámka je trefná a článek napsaný hezky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama