Devastující vliv informací II.

24. ledna 2010 v 0:04 | Hančí |  aktualitka
Tak prý končí krize?! Jenom jesli to není stejné, jako když začala. Neustále jsme byli ujišťováni, že nás se to netýká (malý český zázrak) a ono se to týkalo sakramentsky.
Dnes můžeme být zase v klidu, nejhorší je prý za náma - zase malý český zázrak! Ale pozor, nejhorší nás teprve čeká! Upozorňuji, že nás obyčejné lidi, zaměstnance a malé živnostníky či malé podnikatele čekají velmi krušné doby. Přesto, že jsem optimista, vím, že přijde další propouštění, další zdražování nezbytného, další zadlužování zadlužených, další exekuce, bezdomovci, rodiny kde nejčastějším jídlem bude polévka s chlebem (a nemám na mysli hovězí vývar).
Proč to píši? Kdyby aspoň někomu z vás to pomohlo nenaletět na příslib končící krize a lepších zítřků, mé zamyšlení mělo smysl a splnilo účel.
Buďte opatrní a kalkulujte své výdaje s rezervou, při úvaze o úvěru počítejte s tím, že můžete přijít o práci, že můžete onemocnět, že se budou zvyšovat daně, že se budou zvyšovat náklady na základní potřeby.
Víte život není o počtu "harmárek" a značkového oblečení, život je o pohodě, lásce, vnitřní kráse, vzájemné úctě, slušnosti a porozumění. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama